CarDog for Animals – W4rDoge. Wspaniała, rozczulająca Inicjatywa!

Sylwester Wardęga ma milionowe grono fanów w Polsce jak również kolejne miliony internetowych fanów na całym świecie. Jego filmiki na Youtube zagwarantowały mu dożywotnią sławę. Cieszy nas bardzo, że Sylwester nie osiadł na laurach i stworzył tym razem Niebywale wspaniałą inicjatywę niesienia pomocy biednym pieskom w schroniskach.

Do tego celu dostosował samochodów na wzór z filmu „głupi i głupszy”, a sam przyodział wdzianko żółtego rozkosznego szczeniaczka – który odwiedza każdy boks w schronisku i napełnia psią miskę karmą. Przepiękny i rozczulający widok, jak obywatele schroniska radośnie przyjmują gościa przy swojej budzie.

Pamiętaj jeśli nie stać Cię na rasowego psa z hodowli zarejestrowanej  w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP) – to przygarnij samotnego i nieszczęśliwego psiaka ze schroniska, pokochaj go i daj się jemu pokochać.
Sylwester Wardęga napisał także pod filmikiem na YT:
„Jeśli chcecie wesprzeć akcję nie musicie wysyłać pieniędzy, wystarczy, że UDOSTĘPNICIE video. Wszystkie dochody z reklam zostaną przekazana na pomoc schroniskom i kolejne wyprawy Psiakobusa!”

Do dzieła Kochani – podarujmy radość i pełną miskę psiakom ze schroniska!

Komentarze

komentarze